Grafika strony Do remontu

Do remontu

Twoja nieruchomość jest w opłakanym stanie, nie chcesz wykonywać remontu lub nie masz pieniędzy na kosztowny remont. Kupimy ją w takim stanie w jakim jest nawet bez opróżniania.

Jak to działa

Nasze działanie jest proste i przejrzyste. Wszystko zawiera się w czterech prostych krokach. Zaczynamy od kontaktu z Klietem w celu ustalenia parametrów nieruchomości a kończymy na umowie sprzedaży z wpłąceniem gotówki na konto.

 • 01

  Zebranie podstawowych informacji

  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie i podaj nam podstawowe informacje o swojej nieruchomości. Oferujemy szybką sprzedaż nieruchomości!

 • 02

  Szybka wycena i wypłata zaliczki

  W ciągu kilku godzin otrzymasz propozycję kwoty, jaką możemy ci zapłacić. Zadatek możesz dostać w gotówce lub przelewem, nawet tego samego dnia.

 • 03

  Pomoc w finalizacji transakcji

  Przekażemy ci w kilku prostych punktach, jakich dokumentów potrzebujemy do podpisania umowy. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bez obaw, pomożemy w skompletowaniu wszystkiego. Nawet to możemy zrobić za ciebie.

 • 04

  Umowa sprzedaży i wypłata całej kwoty

  Spotykamy się u notariusza nawet w ciągu kilku dni. Zawieramy umowę sprzedaży w formie aktu notarialnego i natychmiast wypłacamy ci całą cenę sprzedaży przelewem na konto.

Skup mieszkań

Skup nieruchomości jest dla osób, które mają problem z nieruchomością. Może być zadłużona, z wadą prawną, ze służebnością, z dożywociem, z lokatorem, z egzekucją komornika , po pożarze, sprzedaż udziałów i pozbycie się zobowiązań osobistych i prawnych, odziedziczona gdy nie wiesz co masz z nią zrobić, do generalnego remontu, mieszkasz z dala od nieruchomości, którą chcesz sprzedać i nie masz czasu by się tym zajmować czy mieszkasz zagranicą.

Skup mieszkań