Grafika strony Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

 • 1. Czym różnicie się od innych dostępnych na rynku skupów nieruchomości ?

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości, wiodącą na terenie województwa Warmińsko- Mazurskiego i Pomorskiego. To są nasze rynki na których się znamy najlepiej. Działamy w zupełnie inny sposób niż typowe skupy nieruchomości. To ty decydujesz jaką opcję wybierzesz dla siebie !

  Czy chcesz sprzedać szybko, skutecznie za gotówkę i pozbyć się problemu, ale jest to związane z obniżką cenową – wtedy KUPIMY taką nieruchomość czy jednak Twoja sytuacja nie jest taka ciężka i możemy wspólnie zawalczyć o jak najwyższą cenę dla Ciebie – wtedy POMOŻEMY W SPRZEDAŻY takiej nieruchomości.

 • 2. Czy szybka sprzedaż jest bezpieczna z waszym skupem?

  Nasza firma to doświadczony zespół specjalistów w branży inwestycyjnej, którzy zajmują się kupnem i sprzedażą nieruchomości. Dysponujemy wystarczającymi środkami finansowymi, aby zapewnić płynność transakcji, niezależnie od dnia czy godziny. Dla wielu naszych klientów, kupno nieruchomości za gotówkę jest najlepszym rozwiązaniem, pozwalającym szybko rozwiązać ich problemy finansowe i poczuć się pewnie.

 • 3. Jaki jest czas od decyzji o kupnie przez Skup nieruchomości za gotówkę mojej nieruchomości, do wypłaty pieniędzy?

  Im więcej otrzymamy informacji na temat nieruchomości tym szybciej będziemy mogli zaproponować propozycję cenową. Oczywiście zawsze oglądamy nieruchomość przed finalizacją. Pomagamy załatwić wszystkie dokumenty i zazwyczaj po kilku dniach jesteśmy w stanie spotkać się u notariusza.

 • 4. Wyjeżdżam niedługo z Polski. Czy jestem potrzebny/a przy dodatkowych sprawach po sprzedaży nieruchomości?

  Nie ma sensu utrzymywać mieszkania, które stoi puste. Lepiej je sprzedać, a po ewentualnym powrocie kupić nowe – z pewnością będzie Cię stać na bardziej atrakcyjne. Dlatego robimy wszystko, żebyś przyjechał tylko raz do Polski na finalny akt notarialny, ale również działamy i pomagamy na pełnomocnictwie. Wtedy wszystkie sprawy załatwiamy w Twoim imieniu.

 • 5. Czy zdarzają się odmowy podjęcia się skupu nieruchomości? Co może zdecydować?

  Rzadko, ale się zdarzają. Ma to miejsce gdzie klient zgłasza się do nas ze swoim problemem i oczekuje za swoją nieruchomość wartości rynkowej lub kwoty powyżej wartości rynkowej. Mamy jednak na to również rozwiązanie ponieważ wtedy proponujemy sprzedaż przez naszego partnera Biuro RM Nieruchomości i zawalczenie o wyższą kwotę sprzedaży.

 • 6. Kto wybiera notariusz i kto płaci za koszty notarialne?

  Klient oczywiście ma prawo wybrać swojego notariusza, natomiast i tak nie ma to żadnego znaczenia ponieważ skup i tak wszystkie koszty pokrywa.

 • Nie chcę sprzedawać poniżej wartości rynkowej co mam zrobić?

  Podjąć współpracę z naszym partnerem Biurem RM Nieruchomości. Jeżeli nie masz przysłowiowego „noża na gardle” i możesz sobie pozwolić na walkę o wyższą cenę, ale jednocześnie nie chcesz mieć problemu na głowie związanego ze sprzedażą swojej nieruchomości. Jest to często proces długotrwały i męczący dla naszych klientów. I tutaj wychodzimy dla Ciebie ze świetnym rozwiązaniem dzięki któremu zdejmuje ten ciężar z Twoich barków.

 • 9. Skup nieruchomości czy się opłaca ?

  Ta usługa jest szczególnie zalecana dla tych, którzy mieli trudności z sprzedażą nieruchomości, dla tych, którzy chcą szybko dokonać transakcji i otrzymać gotówkę oraz dla osób, których nieruchomość ma problemy prawne lub techniczne.

Jak to działa

Nasze działanie jest proste i przejrzyste. Wszystko zawiera się w czterech prostych krokach. Zaczynamy od kontaktu z Klietem w celu ustalenia parametrów nieruchomości a kończymy na umowie sprzedaży z wpłąceniem gotówki na konto.

 • 01

  Zebranie podstawowych informacji

  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie i podaj nam podstawowe informacje o swojej nieruchomości. Oferujemy szybką sprzedaż nieruchomości!

 • 02

  Szybka wycena i wypłata zaliczki

  W ciągu kilku godzin otrzymasz propozycję kwoty, jaką możemy ci zapłacić. Zadatek możesz dostać w gotówce lub przelewem, nawet tego samego dnia.

 • 03

  Pomoc w finalizacji transakcji

  Przekażemy ci w kilku prostych punktach, jakich dokumentów potrzebujemy do podpisania umowy. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bez obaw, pomożemy w skompletowaniu wszystkiego. Nawet to możemy zrobić za ciebie.

 • 04

  Umowa sprzedaży i wypłata całej kwoty

  Spotykamy się u notariusza nawet w ciągu kilku dni. Zawieramy umowę sprzedaży w formie aktu notarialnego i natychmiast wypłacamy ci całą cenę sprzedaży przelewem na konto.

Skup mieszkań

Skup nieruchomości jest dla osób, które mają problem z nieruchomością. Może być zadłużona, z wadą prawną, ze służebnością, z dożywociem, z lokatorem, z egzekucją komornika , po pożarze, sprzedaż udziałów i pozbycie się zobowiązań osobistych i prawnych, odziedziczona gdy nie wiesz co masz z nią zrobić, do generalnego remontu, mieszkasz z dala od nieruchomości, którą chcesz sprzedać i nie masz czasu by się tym zajmować czy mieszkasz zagranicą.

Skup mieszkań